KNGU district Zuid
Vul hier de titel in


RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen











Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
Halve Finale Limburgse Kampioenschappen
23-02-2019 t/m 24-02-2019 Turnen Dames Rijksweg 7b, Horn Sporthal Hornerhof

Organisatie: Turnclub Horn

De nieuwe wet Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) heeft ertoe geleid dat Dutch Gymnastics (de KNGU) alsmede onze werkgroep zijn beleid heeft moeten aanpassen ten aanzien van het foto-opnamebeleid.Eea is samen gevat in het document hieronder. Neemt u hier svp kennis van.

Regio kamp ABC Groepen
23-02-2019 t/m 23-02-2019 Groepsspringen Lage Zwaluwe
Regiofinale divisie 3 , N3 en Jeugd N4 + Toestelfinales divisie 1-2-3 en N1-N2-N3-N4
23-02-2019 t/m 24-02-2019 Oisterwijk Sporthal De Leye, Baerdijk 43

Let op: Speciale instructie voor de zondag wedstrijd 1 in baan 1 en baan 2!

De warming-up voor wedstrijdronde 1 en 2 zal starten om 8:40 uur.

Turnsters die NIET in deze wedstrijdronde 1 en 2 moeten turnen worden nog niet in de zaal toegelaten in verband met de beperkte ruimte.

Na wedstrijdronde 2, volgt een nieuwe warming-up voor de turnsters die uitkomen in wedstrijdronde 3 en 4.

De uitslag van wedstrijdronde 1 en 2 wordt bekend gemaakt tussen ronde 2 en 3. De prijsuitreiking zal volgen na wedstrijdronde 4.

Turnsters die een medaille winnen worden verwacht bij de prijsuitreiking. Alle andere turnsters hoeven niet te wachten op deze prijsuitreiking.

Plaatsingswedstrijd 2e, 3e en talenten divisie & Brabants Kampioenschap
04-02-2018 t/m 04-02-2018 Turnen Heren Grobbendonckpark 42, Goirle De Haspel

Plaatsingswedstrijd disctrict zuid

Benjamin talenten divisie

Instap 2e en 3e divisie

Pupil 2e en 3e divisie

 

Brabants kampioenschap

talenten/ere divisie

1e divisie

2e divisie

3e divisie

8:15 zaal open

 

Wedstrijd 1

8:30 Opmars en warming-up

Benjamin talenten divisie - Plaatsingswedstrijd & Brabants kampioenschap

instap 1e divisie - Brabants kampioenschap

instap 3e divisie - Plaatsingswedstrijd & Brabants kampioenschap

pupil talenten divisie - Brabants kampioenschap

pupil 1e divisie - Brabants kampioenschap

pupil 2e divisie - Plaatsingswedstrijd & Brabants kampioenschap

 

Wedstrijd 2

12:00 Opmars en warming-up

instap 2e divisie - Plaatsingswedstrijd & Brabants kampioenschap

jeugd 2e divisie - Brabants kampioenschap

jeugd 3e divisie - Brabants kampioenschap

junior I 3e divisie - Brabants kampioenschap

 

Wedstrijd 3:

15:30 opmars en warming-up

pupil 3e divisie - Plaatsingswedstrijd & Brabants kampioenschap

jeugd 1e divisie - Brabants kampioenschap

junior I 2e divisie - Brabants kampioenschap

Junior II 1e divisie - Brabants kampioenschap

Junior II 2e divisie - Brabants kampioenschap

Junior II 3e divisie - Brabants kampioenschap

Senior 1e divisie - Brabants kampioenschap

Senior 2e divisie - Brabants kampioenschap

Senior 3e divisie - Brabants kampioenschap

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • gk
  • jansen
  • psb
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans